Avusturya Vizesi

Başvuru Merkezi

Nerelerdeyiz

  • Ankara
  • Antalya
  • İzmir
  • İstanbul
  • Gaziantep

Avusturya Vize İşlemleri

Tüm vize işlemleriniz için...

Avusturya Randevu Formu

Ücretsiz telefon desteği:

Online Randevu

Vize Bilgileri

Avusturya Vize Randevusu

Avusturya randevu ile vize başvuru evraklarını kabul eder. Avusturya konsolosluğu randevu alma talebi olmadan ve randevu almadan vize başvurusu gerçekleştirilmesi imkansızdır. Avusturya konsolosluğu vize randevu sistemi hem başvuru yapan kişilerin hem de konsolosluk yetkililerinin boşa zaman kaybetmemesi adına büyük önem teşkil eder.
Kişisel başvuru yapan kişiler Avusturya konsolosluğu telefon numarası üzerinden iletişime geçerek vize başvurusu yapabilirler. Randevu alındıktan sonra belgelerin teslimi için verilen tarih ve saatte konsoloslukta bulunulması gerekir. VFS Avusturya randevu alım işleminin sizin adınıza gerçekleştirir. Avusturya VFS randevu alımını sizin adınıza yaptıktan sonra tarihi size bildirir. Adınıza alınan VFS randevu Avusturya Konsolosluğunda işleriniz daha hızlı ilerler.

Avusturya vize randevu nasıl alınır?

Avusturya vize başvuru randevuları Avusturya konsolosluk tarafından resmi olarak yetkilendirilmiş başvuru merkezlerinden online olarak yapılmaktadır. Başvuru merkezlerinin Web platformu üzerinden online randevu oluşturulmaktadır. Online randevu yerleri ise başvuru sahibinin ikametgah adresine göre belirlenmektedir.

VFS Global Türkiye nedir? Hangi görevleri yapar?

VFS Glabal Türkiye, vize başvuruları konusunda idari destek noktasında yetkilendirilmiş resmi başvuru merkezidir. Kanada hükümeti tarafından yetkilendirilmiş resmi partnerdir. Ayrıca Avusturya hükümetinin de resmi çözüm ortağıdır. Schengen vize başvuruları ve randevu alma, vize başvuruların takibi gibi iş ve işlemlerle ilgilenmekte, vize başvuruları için aracılık üstlenmektedir.

Bu web Sitesi’nin Konsolosluk veya herhangi bir resmi kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Firmamız Danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Online Randevu Formu